انتخاب متخصص و ارائه دهنده ارتودنسی اینویزالاین


selectinvisialn

هنگام انجام درمان ارتودنسی تصمیم‌های بسیار زیادی باید گرفت. شما نه تنها نیاز به تصمیم‌گیری در مورد نوع درمان دارید، بلکه باید یک متخصص ارتودنسی را نیز انتخاب کنید. انتخاب متخصص ارتودنسی مناسب برای دستیابی به موثرترین درمان ضروری است. اگر بررسی‌های اولیه را انجام داده‌اید و به جای استفاده از بریس‌های فلزی معمول تصمیم به درمان با ارتودنسی اینویزالاین گرفته‌اید، در این صورت نیاز به یافتن متخصص ارتودنسی دارید که در این روش درمانی مجرب است. از صرف وقت و تحقیق در مورد گزینه‌های خود هراسی نداشته باشید. این فرایند یک سرمایه‌گذاری اساسی بر روی زمان و هزینه است و نباید آن را کم اهمیت تلقی کنید.

دکتر داود عبدالهی متخصص ارتودنسی دندان، فارغ التحصیل از دانشگاه تهران و دارای بورد ملی آمریکا می‌باشد. ایشان از سال 2013 با شرکت اصلی Invisalign آمریکا شروع به همکاری کرده و این امکان درمانی را برای مراجعین عزیز فراهم نموده‌ است. در این مدت تنها مانع اساسی استفاده از این روش بی‌نظیر، بطور گسترده، بالا بودن هزینه آن نسبت به درمان‌های عادی در کشور بوده است، لذا پس از مذاکراتی که با این شرکت انجام شده، امکان ارائه این سرویس بطور گسترده‌تر و با تخفیف استثنائی و هزینه‌ای بسیار مناسب فراهم گردیده است.

برای دریافت مشاوره تخصصی درباره بریس‌ها و پلاک‌های شفاف اینویزالاین و یا رزرو نوبت در کلینیک تخصصی ارتودنسی دکتر عبدالهی می‌توانید با شماره‌های 02122799264 و 02122799232  تماس حاصل فرمایید.

مواردی که باید هنگام انتخاب ارائه دهنده اینویزالاین در نظر گرفت

هنگام جست‌جو برای متخصص ارتودنسی که درمان اینویزالاین را انجام می‌دهد، باید از موارد زیر اجتناب کنید.

ارائه دهنده اینویزالاینی که دارای مدرک نمی‌باشد

تحصیلات و آموزش یک متخصص ارتودنسی می‌تواند اطلاعات زیادی را در مورد اینکه شما می‌توانید به وی جهت ارائه‌ی یک درمان موثر اعتماد کنید یا خیر، در اختیار شما قرار دهد. متخصصین ارتودنسی که این مدرک را دارند از دانشکده‌های پزشکی کاملاً معتبر فارغ‌التحصیل شده‌اند و یک برنامه‌ی سختگیرانه از اصول اخلاقی و حرفه‌ای را رعایت می‌کنند.

انتخاب متخصص ارتودنسی که اینویزالاین را ترجیح نمی‌دهد و در آن تخصص ندارد

برای دستیابی به بهترین نتایج از درمان اینویزالاین، باید متخصص ارتودنسی انتخاب کنید که در این نوع درمان بسیار مجرب است. هرچه متخصص تجربه بیشتری در این سیستم داشته باشد، بهتر می‌تواند مشکلاتی که ممکن است در طول درمان رخ دهند را کنترل کند. تنها متخصص ارتودنسی را انتخاب کنید که درمان اینویزالاین را به عنوان گزینه‌ی ارجح خود انتخاب کرده است.

متخصصین ارتودنسی که وبسایت ندارند

امروزه، نداشتن وبسایت توسط یک شرکت یا موسسه پزشکی امری نادر است. یک وبسایت خوب کار را برای شما به عنوان یک بیمار آسان می‌کند تا اطلاعات و روش تماس با آنها را دریافت کنید. در صورتی که یافتن اطلاعات در مورد یک متخصص ارتودنسی خاص در اینترنت دشوار باشد، احتمالاً بهترین گزینه برای شما نخواهد بود.

متخصص ارتودنسی که از نشان دادن تصاویر قبل و بعد برخی از بیماران خود امتناع می‌کند

متخصصین ارتودنسی که در آنچه انجام می‌دهند خبره هستند، از نتایج درمان خود برای بیماران مفتخر بوده و مشکلی در نشان دادن آنها به شما نخواهد داشت. شما مسئولیت سلامت دهان و دندان خود را به چنین شخصی می‌سپارید،‌ بنابراین باید شواهد کافی از مهارت و تجربه‌ی خود در اختیار شما قرار دهد.

متخصص ارتودنسی که تنها درمان‌های اینویزالاین را انجام می‌دهد

در حالی که شما شخصی را می‌خواهید که در درمان اینویزالاین تخصص دارد، اما باید مطمئن شوید که متخصص ارتودنسی شما در تکنیک‌های دیگر نیز مهارت دارد. شما باید به دنبال متخصص ارتودنسی باشید که دید وسیع‌تری داشته باشد و بتواند بهترین گزینه را از میان تکنیک‌های موجود به شما پیشنهاد کند. همچنین متخصص مورد نظر باید همگام با پیشرفته‌ترین تکنیک‌ها در زمینه‌ی مراقبت ارتودنسی باشد.

متخصص ارتودنسی که در انجمن دندانپزشکی فعال نیست

اهمیت قائل شدن برای کار کردن در یک گروه ویژگی مهمی است که یک ارائه دهنده‌ی اینویزالاین باید داشته باشد. آیا وی با دندانپزشکان عمومی و اطفال همکاری می‌کند تا مراقبت بهتری از دندان‌ها انجام شود یا خیر؟

متخصص ارتودنسی که مطب وی باعث ناراحتی شما می‌شود

با اینکه مهارت ارائه دهنده‌ی اینویزالاین بیشترین اهمیت را دارد، اما موارد مهم دیگری وجود دارند که باید در نظر گرفته شوند. هر مطبی که تمیز و بهداشتی نباشد می‌تواند هشدار دهنده باشد. زیرا شما به دنبال مطبی هستید که مجهز به به‌روزترین تکنولوژی‌ها باشد.

نحوه برخورد کارکنان و متخصص نیز مهم است. آیا آنها خوش برخورد و دوستانه هستند، آیا اسباب راحتی شما را فراهم می‌کنند و تمام سوالات شما را پاسخ می‌دهند؟ این درمان یک تعهد بزرگ است و شما نمی‌خواهید که زمان خود را در محل و در میان افرادی بگذرانید که باعث راحتی شما نمی‌شوند.

پاسخ دهید

به این پست امتیاز دهید.
هیچ رای ثبت نشده است
به اشتراک بگذارید:


wer
5wu