مراقبت های اینویزالاین به هنگام کمپینگ و طبیعت گردی


kamping

تابستان اغلب به معنای سفر، تعطیلات و گذراندن زمان بیشتری در خارج از منزل است. از آنجا که کمپینگ زمانی برای استراحت در زندگی پرتلاش دنیا محسوب می‌شود و شانس آرام شدن به طور کامل در محیطی زیبا را ارائه می‌دهد یک سرگرمی محبوب برای بسیاری از مردم است.

چگونه می‌توان برای مسافرت کمپینگ یا سفرهای دیگر در حین استفاده از اینویزالاین یا دیگر ارتودنسی‌ها آماده شد؟ در اینجا، ما راهنمایی‌هایی برای کمک به شما در طول ماجراجویی‌هایتان ارائه می‌دهیم.

با متخصص ارتودنسی خود صحبت کنید

قبل از اینکه سفر خود را آغاز کنید مطمئن شوید که با متخصص ارتودنسی خود صحبت کرده‌ باشید. به این ترتیب، متخصص می‌تواند مطمئن شود که در صورتی که در حال دوره‌ی انتقال و استفاده از الاینرهای بعدی هستید، پلاک‌های مناسبی دارید. در برخی موارد می‎توانید الاینر جدید را قبل از اینکه به تعطیلات بروید، دریافت کنید تا بتوانید آن را همراه با خود ببرید. همراه داشتن مجموعه پلاک‌های قبلی نیز عاقلانه است زیرا ممکن است اتفاقی برای پلاک‌های فعلی بیفتد.

برای کمبود آب آماده باشید

از آنجا که به احتمال زیاد دسترسی به آب جاری ندارید یک یا چند اقدام زیر را از قبل انجام دهید:

  • به اندازه‌ی کافی بطری آب با خود بیاورید.
  • راهی برای تصفیه کردن آب موجود پیدا کنید، که ممکن است این راه‌ها شامل قرص‌های تصفیه آب، فیلتر، یا جوشاندن باشد.
  • اطمینان حاصل کنید که قبل از تمیز کردن الاینرها، می‌توانید دست‌های خود را بقدر کافی بشویید. ضدعفونی کننده دست دارای الکل‌ می‌تواند در صورت لزوم کارآمد باشد اما تمیز کردن با آب جاری و صابون همیشه بهترین راه است.

برای وعده‌های غذایی خود برنامه ریزی کنید

از آنجا که اینویزالاین باید قبل از غذا خوردن و نوشیدن چیزی جز آب در آورده شود، باید برنامه‌ریزی کنید چه چیزی و چه زمانی می‌خواهید بخورید. خوردن تنقلات در طول کمپینگ آسان‌تر از زندگی روزمره است، اما برای مراقبت مناسب از پلاک‌ها آماده باشید. آیا در طول روز قصد خوردن تنقلات را دارید یا همان وعده‌های غذایی اصلی را مصرف می‌کنید؟ پس از هر بار خوردن چگونه تراز کننده‌هایتان را می‌شویید؟ آیا زمانی که در حال خوردن و نوشیدن هستید می‌توانید ردیف کننده‌ها را یک جای امنی قرار دهید؟

محصولاتی که در حین استفاده از بریس‌های اینویزالاین برای کمپینگ مناسب هستند

خوشبختانه با توجه به عمومیت و محبوبیت اینویزالاین و دستگاه‌های مشابه‌ آن، راه‌های بیشتر و بیشتری برای مدیریت مراقبت در تفریح وجود دارد. برخی از امکانات عبارتند از:

kamping1

  • دستمال مرطوب، که زمانی که آب در دسترس نیست، مراقبت را آسان‌تر می‌کند.

kamping2

  • اسپری‌های طراحی شده برای تمیز کردن سریع و آسان نگهدارنده‌ها، اینویزالاین و محافظ‌های دهان.

kamping3

  • قرص‌های تمیز کننده، بسیار شبیه به آنهایی که برای دندان مصنوعی استفاده می شوند هستند. این قرص‌ها نیاز به خیساندن و شستن دارند، اما نیاز به آب جاری زیادی ندارند.

kamping4

محافظ مسواک، برای جلوگیری از انباشتگی میکروب‌ها. این وسیله می‌تواند به خوبی در مراقبت از دهان و دندان به شما کمک کند و برای زمانی که می‌خواهید مطمئن شوید که مانع از نفوذ باکتری‌ها به الاینرهای خود می شوید، عالی است.

پیش ‌بینی دردسر

بله، شما باید برای مراقبت از اینویزالاین خود در هنگام کمپینگ از قبل برنامه‌ریزی کنید، اما آماده شدن از قبل می‌تواند مقدار زیادی استرس و اضطراب را زمانی که در طبیعت هستید کاهش دهد. یک یا دو مورد اضافه به همراه داشته باشید برای زمانی که ممکن است وسیله گم یا خراب شود. مطمئن شوید که هر روز به مدت 22 ساعت یا بیشتر از الاینر استفاده می‌کنید. در صورت نیاز دهان‌شویه برای شستن دهان خود به همراه داشته باشید. اگر برای رسیدن به مقصد از هواپیما استفاده می‌کنید تمام وسایل مراقبتی را در کوله‌پشتی خود قرار دهید زیرا احتمال گم شدن چمدان در قسمت بار بیشتر است و سرانجام به خودتان یادآوری کنید که این شرایط موقت است و می‌توانید زمانی که به خانه برمی‌گردید، به طور دقیق‌تری الاینرهای خود را تمیز کنید.

پاسخی بگذارید

به این پست امتیاز دهید.
به اشتراک بگذارید:


wer
5wu