معرفی


معرفی - تصویر شماره 1

 

مرکز تخصصی ارتودنسی دکتر داود عبدالهی با استفاده از تجربه‌ی طولانی در زمینه درمان‌های تخصصی ارتودنسی و با به‌کارگیری پیشرفته‌ترین روش‌ها و تجهیزات روز دنیا به منظور ارائه کلیه درمان‌های تخصصی ارتودنسی با بالاترین کیفیت در محیطی دل‌نشین و دوستانه تاسیس گردیده و آماده ارائه‌ی خدمات به مراجعه کنندگان گرامی می‌باشد. رعایت شأن و منزلت مراجعه کنندگان از اصول مورد تاکید مجموعه بوده و هست به‌طوری‌که حتی در طراحی دکوراسیون کوشش شده تا محیطی زیبا و پر انرژی برای پذیرایی از مراجعه کنندگان فراهم گردد. همچنین سعی شده تا با انتخاب پرسنل مناسب و انجام آموزش‌های مداوم، درمان ارتودنسی برای بیماران عزیز تبدیل به یک تجربه‌ی لذت بخش و به یاد ماندنی گردد.

 

معرفی - تصویر شماره 2

 

درباره دکترعبدالهی

دکتر داود عبدالهی تحصیلات دبیرستانی را در دبیرستان البرز تهران به پایان رسانده و پس از کسب رتبه ی 207 در کنکور سراسری تحصیلات دانشگاهی را در سال 1371 خورشیدی در رشته‌ی دندانپزشکی در دانشگاه علوم پزشکی تهران آغاز نموده و با رتبه‌ی اول فارغ‌التحصیل گردید. سپس بلافاصله با کسب رتبه‌ی اول در آزمون‌های سراسری پذیرش دستیاری در اسفند ماه سال 1377 خورشیدی دوره‌ی تخصصی ارتودنسی را در همان دانشگاه آغاز نموده و با دریافت بورد تخصصی ارتودنسی به پایان رسانید. در سال 2001 میلادی و در حین گذراندن دوره‌ی تخصصی با شرکت در امتحانات National board آمریکا (Part I و Part II) موفق به دریافت بورد ملی آمریکا در رشته‌ی دندانپزشکی گردید.
از سال 1382 تا 1384 به مدت 2 سال به عنوان عضو هیأت علمی دانشکده دندانپزشکی دانشگاه رفسنجان به تدریس اشتغال داشته و سپس به فعالیت درمانی در کلینیک‌های معتبر در تهران پرداخته است. همچنین در سال 2008 میلادی با کسب موفقیت در آزمون تخصصی ارتودنسی در کشور امارات متحده عربی شروع به فعالیت درمانی در دبی نمود که هم‌اکنون نیز ادامه دارد.
از شروع فعالیت درمانی در رشته‌ی ارتودنسی تا کنون بیش از 2000 بیمار با ناهنجاری‌های مختلف توسط دکتر عبدالهی با موفقیت تحت درمان قرار گرفته‌اند و پس از اتمام درمان با لبخندی زیباتر و اعتماد به نفسی بالاتر به یک زندگی بهتر بازگشته‌اند که این امر به عنوان بالاترین دستاورد در این مجموعه تلقی می‌گردد.

به اشتراک بگذارید:


wer
5wu